Dekoravimas balionais

DEKORAVIMAS BALIONAIS

Nežinote, kaip realizuoti šventės idėją? Pataikėte ten, kur reikia!
„Baliomagijos“ meistrai balionais prisidės prie jaukios šventės kūrimo. Siūlome platų balionų asortimentą, teikiame dekoravimo paslaugas. Esame lankstūs ir pasiruošę grožį kurtį bet kur, bet kurio metu. Patys atvyksime į šventės vietą ir išpildysime visas Jūsų idėjas, šventė taps įspūdinga lyg pasakoje. Kreipkitės į mus telefonu, arba užsukite į svečius, adresu Telšių g. 19, Plungė. Pateiksime Jums geriausiai tinkantį ir piniginei draugišką pasiūlymą.

Šventės patalpų dekoravimui galima naudoti:

1.balionus su heliu;

Įvairiaspalvius helio balionus galima naudoti ne tik patalpų puošybai, bet ir… svajonių pildymui. Paleiskite helio balionus į dangų arba padovanokite šventės kaltininkui balionų puokštę. Pristigę idėjų pasitarkite su mumis. Mūsų fantazija ir kūrybiškumas – Jūsų šventės originalumo garantas.

  • 2.balionų kompozicijas;

Balionų kompozicijos gali sumaniai papuoši jūsų šventę. Atsižvelgdami į šventės temą prie balionų priderinsime dekoracijas, kitus priedus. Tokios kompozicijos džiugins ir stebins Jus ir šventės svečius.

  • 3.balionų arkas, girliandas;

Šventė be balionų – ne šventė! Balionų arka ar girlianda gali tapti gražiu Jūsų šventės akcentu. Rinkitės iš gausybės spalvų ir formų.

  • 4.balionų efektus, šviečiančius balionus;

Laikrodžiui sumušus dvylika, į dangų paleiskite šviečiančius balionus! Šis originalus akcentas pradžiugins kiekvieną. Siūlome ir kitus originalius sprendimus ir dekoravimo idėjas, susisiekime!